Individual soldiers donations

חיילים בודדים תרומות

Individual soldiers donations

חיילים בודדים תרומות – כולנו, כישראלים, יודעים משחר ילדותנו שיום יגיע וגם אנחנו נתגייס לצבא. ברור לנו שזה חלק מהוויה ומהחיים במדינה שלנו, וזה נכון גם לגבי נשים וגם לגבי גברים. אומנם כולנו תקווה שיום יגיע והשירות הצבאי לא יהיה באמת חיוני, אך בפועל, אנחנו רחוקים מכך מאוד.

מעבר לכל אותם החיילים והחיילות שנמצאים בקשר הדוק עם המשפחה ומתגייסים, יש גם חיילים אחרים. החוק לא פוסח על אף אחד, וגם חיילים שמגיעים ממשפחות הרוסות או שאינם בקשר עם המשפחה מסיבות כאלה ואחרות, מתגייסים.

בנוסף, לא מעט צעירים שמגיעים ממשפחות ישראליות במקור שחיות בחו"ל בוחרים להגיע לארץ ולהתגייס. הם עושים זאת לרוב מתוך תחושת שליחות עמוקה ומתוך הרצון לעזור ולתרום למדינה. עם זאת, גם מי שמגיע מחו"ל ומתגייס מתמודד עם קושי לא פשוט, שכן הוא נמצא בארץ לבדו. לכן, בסופו של דבר, כאשר בודקים את הנתונים, רואים שיש בארץ לא מעט חיילים בודדים.

לכן הנושא של חיילים בודדים תרומות הוא נושא שאי אפשר להתעלם ממנו. חיילים בודדים זקוקים למגוון רחב של תרומות, וזה תמיד היה כך. אומנם צה"ל דואג להם ללא מעט תנאים ועזרה, אך בפועל, הם לבד. זו בדיוק הסיבה שבגללה קיימות בימינו לא מעט עמותות שמטרתן לסייע, בדרכים כאלה ואחרות, לחיילים הבודדים במדינה.

חיילים בודדים – איזה תרומות הם צריכים?

כשמדברים על נושא מורכב כמו חיילים בודדים תרומות, חשוב להבין שהתרומות יכולות להיות מגוונות. זה נכון שגם ברמה הכלכלית תרומות יכולות להיות משמעותיות יותר, אך זו לא הדרך היחידה שבה אפשר לעזור. למשל, כאשר מדברים על חיילים בודדים תרומות אנחנו רואים שגם ארוחות חמות, טעימות ומפנקות יכולות לסייע.

אם תשימו את עצמכם בנעלי החייל הבודד, אתם תראו שאחרי כמה שבועות בשטח, כל מה שתרצו זה אוכל טוב. תרצו לאכול אוכל כמה שיותר טעים ותרצו להרגיש שיש מי שמחכה לכם בבית. זה בדיוק מה שעובר בראש להרבה מאוד חיילים בודדים שמשרתים ברגעים אלו ממש בצה"ל.

לכן, גם אם מה שאתם אוהבים לעשות זה לבשל, תוכלו לתרום ולעזור להרבה מאוד חיילים בודדים. בנושא של חיילים בודדים והתרומות שיכולות לסייע להם, יש גם הרבה עניינים לוגיסטיים שאפשר להתייחס אליהם. פעמים רבות כל מה שחייל בודד רוצה זו הסעה ממקום למקום במקום להיגרר שעות בתחבורה הציבורית.

זו עוד דוגמא לתרומה נהדרת שיכולה לשנות את חיי היומיום של החייל הבודד ושכולנו יכולים לעשות בקלות. לכן אין ספק שאם גם אתם בעצמכם רוצים לקחת חלק ולתרום לחיילים הבודדים, תוכלו למצוא את הדרך הנכונה עבורכם לעשות זאת.

חיילים בודדים תרומות להקמת בית חם

לבסוף, בנושא של חיילים בודדים תרומות אי אפשר להתעלם מהעובדה שהחיילים הבודדים צריכים מקום נעים וחם לחזור אליו. זה לא משנה אם מדובר על חייל בודד שחוזר הביתה כל יום או על חייל שחוזר הביתה פעם בחודש. מה שמשותף לכל חייל, זה הרצון להגיע לחדר משלו, למיטה נוחה ולמצעים כמה שיותר ריחניים.

כולנו רוצים לנוח אחרי עבודה כל כך קשה ואינטנסיבית. לכן, כאשר מדברים על חיילים בודדים תרומות, חשוב לקחת בחשבון את גם המיזם של הקמת בית חם לחיילים בודדים. אם נצליח להקים בית כזה, לכל חייל בודד יהיה לאן לחזור. זה נכון שהחיילים עדיין יענו על ההגדרה של "חיילים בודדים", אך לעולם הם לא ירגישו לבד בבית כזה.

חיילים בודדים זקוקים לתרומות להקמת מקום שבאמת יהווה עבורם בית, ובאותו בית, הם יקבלו מענה על כל הצרכים שלהם. בבית כזה החיילים יוכלו לקבל מענה רגשי, פיזי וגם חברתי. לכן ברור מדוע משפחות רבות שרוצות לעזור ולקחת חלק בוחרות לתרום לצורך הקמת בית חם לכל חייל בודד. זו יוזמה מבורכת ביותר, שכן בבית כזה החיילים הבודדים ירגישו, כבר מהרגע הראשון, שהם עטופים בחום ואהבה.

בית אלמוג שילוני – מיזם שאתם חייבים להכיר

כפי שראינו, בנושא של Lone Soldiers Association יש מגוון רחב של אפשרויות. לכן, אם גם אתם, כמו אחרים, מוצאים את עצמכם מתעניינים ורוצים לתרום ולעזור, כדאי שתדעו שיש אינספור דרכים לעשות זאת. אם אתם רוצים לקחת חלק במיזם חדש, מודרני ומיוחד, הבית על שם אלמוג שילוני ז"ל זו יכולה להיות אפשרות טובה עבורכם.

מדובר על יוזמה מבורכת שחזונה הוא להקים A center for lone soldiers בפאתי ואדי ענבה במודיעין. המרכז יתפרס על פני 6 דונם ויהיו בו 16 וילות שונות. בכל מבנה יגורו 6 חיילים וכמובן שלכל חייל בודד יהיה חדר משלו. מעבר לכל אלה, במרכז יוקם גם מרכז מנהיגות, ערכים וקהילה.

בצורה כזאת כל התושבים באזור שירצו – יוכלו לקחת חלק בכל מה שקשור לתפעול המרכז לחיילים הבודדים. כדי להגשים את החלום ולהקים את בית אלמוג שילוני יש צורך בתרומות, ואתם יכולים להיות אלה שעושים את ההבדל. חייגו למספר: 052-9276143 והצטרפו ליוזמה מבורכת שתתרום רבות לכל חייל בודד.

מאמרים נוספים

A warm home for lonely soldiers

In Israel there are quite a few people with great initiative, and some of them wonder how it is possible to build a warm home for lone soldiers. In practice, this is not an easy challenge, since many volunteers are needed, a place where it will be possible to build such a house and a host of other matters that need to be taken care of.

For the full letter »

Home for lone soldiers

We want to go back to the warm house, the delicious food and our comfortable bed. However, the lone soldiers have nowhere to return, so a home for lone soldiers is a real mitzvah. Every young man who serves in the army wants, after a few weeks at the base or in the field, to get to a more comfortable place.

For the full letter »

Lone Soldiers Association

It is difficult to talk about individual soldiers and not talk about the future of the country. It's true, the IDF should be the one who bears responsibility and takes care of all the soldiers it recruits for its services. In practice, we are far from this idyllic situation. That's why it's worth knowing that there are also many exciting and special initiatives on the subject of individual soldiers and associations.

For the full letter »

A center for lone soldiers

All single soldiers deserve to get a weekend away from the army and just rest. To know that there is someone who is waiting for them, takes care of them, prepares food for them and also gives them warmth and love. That is why such centers are a very important matter in our country.

For the full letter »

An association for lone soldiers

It is important to understand what an association for lone soldiers actually does in order to understand why it is the right choice for a donation. Try for a moment to put yourself in the shoes of the lone soldier. He enlisted out of a desire to contribute, is in the army for long weeks and ends up leaving for the weekend.

For the full letter »